17.png

Pranie wykładzin biurowych 

Pranie wykładzin biurowych i obiektowych

Miękkie i puszyste wykładziny są bardzo przyjemne w dotyku, a to sprawia, że pomieszczenie jest cieplejsze oraz świetnie się prezentuje. Niestety, dbanie o czystość dywanów i wykładzin może spędzać sen z powiek, nie wystarczy je tylko często odkurzać. Dlaczego? Takiego rodzaju materiały bowiem materiały i tekstylia łatwo się brudzą, niezależnie od tego, czy znajdują się na podłodze naszego domu czy w biurze.

Jeżeli nie chcemy rezygnować z wykładziny w naszych pomieszczeniach, należy ją prawidłowo prać samodzielnie lub skorzystać z usług profesjonalnej firmy - takiej jak my!

Działamy na terenie całej Warszawy, a nasza specjalność to pranie dywanów oraz wykładzin biurowych! Nie czekaj i skontaktuj się z nami!
 
Zadzwoń
794653617 lub
Napisz do nas!
praniewawaclean@gmail.com

 

Dlaczego należy czyścić wykładziny systematycznie?

Plamy na wykładzinach dywanowych pojawiają się bardzo często. Pozostają na nich ślady butów, piach, a także błoto. Szczególnie uporczywymi plamami, po których wymagane jest wyczyszczenie wykładziny, są te po kawie czy czerwonym winie. Oczywiście nie można zapomnieć o tym, że struktura wykładzin sprzyja temu, że gromadzą się tam roztocza oraz kurz. Dlatego utrzymanie ich w czystości sprawia, że znacznie poprawiają się warunki panujące w pomieszczeniu. Dodatkowo eliminowane są alergeny, pyły i bakterie, co jest ogromnym atutem dla alergików. Należy pamiętać, że rzadkie pranie wykładzin sprawia, iż w powietrzu unosić się będzie nieprzyjemny zapach. Warto mieć również na uwadze fakt, że o wiele trudniej usunąć zabrudzenia z wykładziny, o którą nie dba się regularnie.

Ogólnodostępne środki do czyszczenia wykładzin dywanowych i biurowych są coraz bardziej skuteczne, jednak ich stosowanie nie zastąpi w pełni usług fachowców, którzy szybko i dokładnie usuną nawet najtrudniejsze zabrudzenia. To wszystko jest możliwe za sprawą profesjonalnego sprzętu i technik, gwarantujących o wiele lepszy efekt, niż ten osiągany przy pomocy preparatów dostępnych w sklepach.

Metody czyszczenia wykładzin​, którym warto zaufać

Proces, który obejmuje czyszczenie i pranie wykładzin biurowych czy dywanowych można przeprowadzić na dwa różne sposoby. Pierwszym z nich jest pranie na sucho. To bardzo szybki sposób, który nie powoduje dezorganizacji pracy w biurze czy hotelu. Pomieszczenie może być przez cały czas eksploatowane. Metoda ta polega między innymi na naniesieniu specjalnego preparatu, który po wyschnięciu jest zbierany przez specjalistyczny odkurzacz o bardzo dużej mocy ssącej. Dla dłuższego efektu powinno być być wykonywane najrzadziej co pół roku.

Drugą metodą jeszcze czyszczenie wykładziny dywanowej i biurowej na mokro. Pomaga ona usunąć plamy i brud z nawet bardzo zaniedbanego materiału. W tym celu, jego powierzchnię spryskuje się środkiem czyszczącym, a następnie brud wraz z preparatem są odsysane przy użyciu profesjonalnego urządzenia. Ponadto runo wykładziny zaczesywane jest w taki sposób, aby wszelkie smugi zniknęły. Warto zaznaczyć, że dobór odpowiedniej techniki jest głównie uzależniony od rodzaju i specyfiki pomieszczenia. O tym, która metoda prania będzie najlepsza, powinni zdecydować specjaliści. Oni dobiorą odpowiedni sposób do rodzaju wykładziny znajdującej się w Twoim mieszkaniu lub biurze. W razie pomocy, służymy doradztwem, a nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania.

Dlaczego to właśnie nas warto wybrać?


Nie musisz już zastanawiać się jakich detergentów lub środków piorących użyć, aby uprać swoje wykładziny lub w jaki sposób je odplamiać. Zrobimy to za Ciebie! Nasza firma świadczy usługi prania wykładzin w Warszawie od kilku lat. Posiadamy swoich stałych klientów, którzy są zadowoleni z efektów wykonanej usługi. Oferujemy profesjonalne pranie wykładzin i dywanów nie tylko w biurze, ale również w domu. Czyszczenie dywanów i wykładzin wykonujemy odpowiednio dobraną metodą czyszczenia. Ponadto sporządzimy dla Ciebie wycenę usługi za darmo! Sprawdź nasz cennik aby dowiedzieć się więcej!
 
Zapraszamy do kontaktu!
 
Zadzwoń
794653617 lub

Napisz do nas! praniewawaclean@gmail.com
 
Sprawdź również -
pranie tapicerki meblowej.

 

Zaufali nam między innymi:

60f40d797f2f5feb0179657045b20b6a_large.j
WOODPartners.png
va-logo-no-bg.png
logo.png
logo_465x320.png

Dlaczego my?

8.png

Odpowiedzialność 
Posiadamy polisę ubezpieczeniową
OC 1 000 000 PLN

9.png

Zawsze elastyczny grafik i wolne terminy

10.png

Oszczędność Waszego czasu i szybkość realizacji

Дизайн без назви.png

Wykwalifikowany zespół, wykonania usług na wyższym poziomie

Korzyści współpracy
z nami:

Дизайн без назви (5).png

2 lata doświadczenia

Дизайн без назви (5).png

Posiadamy polisę OC na 1 000 000 PLN

Дизайн без назви (5).png

Wykwalifikowany zespół pracowników

Дизайн без назви (5).png

Profesjonalny sprzęt oraz środki piorące

Дизайн без назви (5).png

Dostępność i dyspozycyjność

Дизайн без назви (5).png

Gwarancja jakości świadczonych usług na 100%

Дизайн без назви (5).png

Jesteśmy godni POLECENIA!

Дизайн без назви (5).png

Doradzamy na każdym etapie zamówienia;

Дизайн без назви (5).png

Darmowa wycena i dojazd po Warszawie GRATIS!