17.png

Pranie i czyszczenie wykładzin Warszawa Białołęka

Pranie wykładzin Białołęka

Piękny, czysty dywan to idealne dopełnienie niejednego wnętrza. Jest on w stanie nadać mu charakteru lub sprawić, że pomieszczenie będzie bardziej przytulne. Wykładzina to ważny element wystroju domu czy biura, który jest również niejako jego wizytówką. Wszelkie plamy, zabrudzenia czy resztki, negatywnie wpływają na jego wizerunek. Dywan jest też miejscem, gdzie z łatwością zbierają się też wszelkie pyłki, kurz, sierść zwierząt czy włosy. W krótkim czasie jest, więc w stanie stracić swój blask i zmienić się w poszarzały, pozbawiony koloru i sprężystości. Niestety wykładzina to również idealne siedlisko dla wszelkich roztoczy, bakterii, alergenów i innych szkodliwych mikroorganizmów.

 

Wpływają one niekorzystnie na nasze zdrowie, powodując różnego typu alergie i choroby układu oddechowego. Zwykłe odkurzanie niestety tu nie wystarczy, warto więc zapobiegać negatywnym następstwom kontaktu z brudem z wykładzin i dywanów i postawić na profesjonalne, regularne pranie i usługi czyszczenia. Nasza firma oferuje najwyższej jakości usługi na terenie Warszawy Białołęka. Jeśli zauważysz więc, że Twój dywan stracił blask i potrzebuje solidnego odświeżenia skontaktuj się z nami, a z pewnością zapewnimy Ci czystą, pachnącą wykładzinę, która będzie wyglądać jak nowa!

Zadzwoń i dowiedz się więcej, po czym zaplanuj termin czyszczenia! -> https://www.praniewawa.pl/kontakt


Dlaczego my?


Przede wszystkim wszystko zrobimy za Ciebie, więc nie musisz przejmować się takimi sprawami jak dobór detergentów czy środków piorących użyć. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Ponadto samodzielne usunięcie zabrudzeń bardzo często jest po prostu niemożliwe, a jego próby mogą skończyć się zniszczeniem wykładziny. Mamy wieloletnie doświadczenie i zawsze stajemy na wysokości postawionego nam zadania. Nasz każdy klient, który stale z Nami współpracuje jest zawsze zadowolony z efektu, a nowi nigdy nie żałują, że postawili właśnie na Nas!

 

Oferujemy nie tylko profesjonalne pranie dywanów w warszawskich biurowcach, ale również w lokalach mieszkalnych. Dobieramy najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb metody czyszczenia i środki czyszczące, a przed wykonaną pracą gwarantujemy bezpłatną wycenę usługi. Nasi klienci są najważniejsi!
 
Zadzwoń
794653617 lub
Napisz do nas!
praniewawaclean@gmail.com

Jakimi metodami pierzemy dywany?


Posługujemy się głównie dwoma sposobami czyszczenia dywanów i wykładzin. Są to konkretnie pranie na sucho i na mokro. Pierwszy sposób polega na zastosowaniu specjalnego preparatu, który następnie, po wyschnięciu jest zbierany za pomocą odkurzacza o bardzo dużej mocy ssącej. Takie pranie wykonuje się średnio co pół roku. Druga metoda, polega natomiast na spryskaniu dywanu środkiem czystości, który jest następnie odsysany wraz z brudem przy użyciu profesjonalnego urządzenia. Za pomocą tego sposobu radzimy sobie z bardziej uporczywymi plamami. Pod koniec procesu czyszczenia tą metodą, zaczesuje się włosie wykładziny tak, by wszelkie smugi na jej powierzchni zniknęły. Dobór techniki czyszczenia uzależniony jest głównie od specyfiki i rodzaju pomieszczenia. Odpowiedni sposób do rodzaju Twojego dywanu pomoże Ci dobrać Nasz specjalista! Odpowie również na wszelkie nurtujące Cię pytania.

Profesjonalne czyszczenie wykładzin i nie tylko! - czyszczenie tapicerki w dzielnicy Białołęka

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko profesjonalne usługi prania wykładzin dywanowych. Ponadto oferujemy pranie tapicerki meblowej. Podejmujemy się przykładowo prania kanap, foteli czy narożników. Tapicerka meblowa powinna być prana systematycznie i dokładnie. Wynika to z faktu, że kurz wnika między włókna i tam się gromadzi, a specjalistyczne czyszczenie pozwala się go pozbyć.

 

 

Bez fachowej wiedzy nic nie zdziałamy. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie fachowca i zostawienie czyszczenia mebli profesjonalnej firmie. Zapraszamy mieszkańców dzielnicy Białołęka Warszawa do kontaktu i umawiania terminów! Z przyjemnością zajmiemy się Twoją wykładziną! Postaw na czystość! Postaw Nas!
 
Zapraszamy do kontaktu!
 
Zadzwoń
794653617 lub

Napisz do nas! praniewawaclean@gmail.com
 
Sprawdź również -
pranie tapicerki meblowej.

 

Zaufali nam między innymi:

60f40d797f2f5feb0179657045b20b6a_large.j
WOODPartners.png
va-logo-no-bg.png
logo.png
logo_465x320.png

Dlaczego my?

8.png

Odpowiedzialność 
Posiadamy polisę ubezpieczeniową
OC 1 000 000 PLN

9.png

Zawsze elastyczny grafik i wolne terminy

10.png

Oszczędność Waszego czasu i szybkość realizacji

Дизайн без назви.png

Wykwalifikowany zespół, wykonania usług na wyższym poziomie

Korzyści współpracy
z nami:

Дизайн без назви (5).png

2 lata doświadczenia

Дизайн без назви (5).png

Posiadamy polisę OC na 1 000 000 PLN

Дизайн без назви (5).png

Wykwalifikowany zespół pracowników

Дизайн без назви (5).png

Profesjonalny sprzęt oraz środki piorące

Дизайн без назви (5).png

Dostępność i dyspozycyjność

Дизайн без назви (5).png

Gwarancja jakości świadczonych usług na 100%

Дизайн без назви (5).png

Jesteśmy godni POLECENIA!

Дизайн без назви (5).png

Doradzamy na każdym etapie zamówienia;

Дизайн без назви (5).png

Darmowa wycena i dojazd po Warszawie GRATIS!