google-site-verification: google276b12ac89183cee.html
 
The Hullton Helpers.png

Pranie wykładzin biurowych 

Pranie wykładzin biurowych i obiektowych

Miękkie i puszyste wykładziny są bardzo przyjemne w dotyku, a to sprawia, że pomieszczenie jest cieplejsze, a także świetnie się prezentuje. Ich czyszczenie jednak może spędzić sen z powiek, bowiem takie materiały i tekstylia łatwo się brudzą, niezależnie czy znajdują się na podłodze w domu czy w biurze. Nie chcąc rezygnować z wykładziny, należy ją prać samodzielnie lub skorzystać z usług profesjonalnej firmy. Nasza działa na terenie Warszawy i specjalizuje się w praniu wykładzin biurowych i dywanowych.

Dlaczego należy czyścić wykładziny systematycznie?

Plamy na wykładzinach dywanowych pojawiają się bardzo często. Pozostają na nich ślady butów, piach, a także błoto. Szczególnie uporczywymi plamami, po których wymagane jest wyczyszczenie wykładziny, są te po kawie czy czerwonymi winie. Oczywiście nie można zapomnieć o tym, że struktura wykładzin sprzyja temu, że gromadzą się tam roztocza oraz kurz. Dlatego też czyszczenie wykładzin biurowych i dywanowych sprawia, że znacznie poprawiają się warunki panujące w pomieszczeniu. Dodatkowo eliminowane są alergeny, pyły i bakterie. Rzadkie pranie wykładzin sprawia, że w powietrzu unosić się będzie nieprzyjemny zapach. Trzeba także pamiętać, że o wiele trudniej usunąć zabrudzenia z wykładziny, która nie jest czyszczona regularnie.


Ogólnodostępne środki do czyszczenia wykładzin biurowych i dywanowych są coraz bardziej skuteczne, jednak ich stosowanie nie zastąpi w pełni usług fachowców, którzy szybko i dokładnie usuną nawet najtrudniejsze zabrudzenia. A to wszystko za sprawą profesjonalnego sprzętu i technik, które gwarantują o wiele lepszy efekt, niż ten osiągany przy pomocy preparatów dostępnych w sklepach.

Jak pierze się wykładziny?

Proces, który obejmuje pranie i czyszczenie wykładzin biurowych czy dywanowych można przeprowadzić na dwa różne sposoby. Pierwszym z nich jest pranie na sucho. Jest to bardzo szybki sposób czyszczenia wykładzin, który nie powoduje dezorganizacji pracy w biurze czy hotelu. Pomieszczenie może być przez cały czas eksploatowane. Metoda ta polega między innymi na naniesieniu specjalnego preparatu, który po wyschnięciu jest zbierany przez specjalistyczny odkurzacz o bardzo dużej mocy ssącej. By efekt się utrzymywał, czyszczenie na sucho powinno być wykonywane najrzadziej co pół roku.

Drugą metodą jeszcze czyszczenie wykładziny dywanowej i biurowej na mokro. Pomaga ona usunąć plamy i brud z nawet bardzo zaniedbanego materiału. W tym celu, jego powierzchnię spryskuje się środkiem czyszczącym, a następnie brud i preparat są odsysane przy użyciu profesjonalnego urządzenia. Warto zaznaczyć, że dobór odpowiedniej techniki czyszczenia wykładziny jest głównie uzależniony od jej rodzaju i specyfiki pomieszczenia. O tym, która metoda będzie najlepsza, powinni zdecydować specjaliści. W razie pomocy, służymy doradztwem, a nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania.

Zapytaj o cenę 

w 3 proste kroki:

Wypełnij formularz kontaktowy przez naszą stronę internetową 

Дизайн без назви.png
Дизайн без назви.png

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin i umówi wizytę fachowca

Fachowiec wyczyści i odświeży wygląd wykładziny w Twoim biurze

Zaufali nam , między innymi:

va-logo-no-bg.png
logo.png

Dla czego MY ?

Odpowiedzialność 

Posiadamy polisę ubezpieczeniową

OC 1 000 000 PLN

Zawsze elastyczny grafik i wolne terminy

Oszczędność Waszego czasu i szybkość realizacji

Wykwalifikowany zespół, wykonania usług na wyszczym poziomie

Korzyści współpracy

z Nami :

2 lata doświadczenia ;

Posiadamy polisę OC na 1 000 000 PLN ;

Wykwalifikowany zespół pracowników ;

Profesjonalny sprzęt oraz środki piorące ;

Dostępność i dyspozycyjność ;

Gwarancja jakości świadczonych usług na 100% ;

Jesteśmy godni POLECENIA !

Doradzamy na każdym etapie zamówieniaia ;

Darmowa wycena i dojazd po Warszawie GRATIS !

Zamów pranie

wykładziny

teraz !

Wiadomość została wysłana!