17.png

Pranie materacy Warszawa 

Pranie materacy Warszawa

Podstawą dobrego wypoczynku jest wyspanie się w wygodnym i czystym łóżku, dlatego utrzymywanie materaca w czystości jest istotnym czynnikiem higieny. Musimy pamiętać o tym, że jest on miejscem, w którym przebywamy około 30% naszego życia. Nie tylko służy nam on do spania, ale również to na nim spędzamy nasz wolny czas, czytamy książkę czy najzwyczajniej w świecie odpoczywamy. Oprócz nas korzystają z niego również nasze dzieci czy ukochane pupile, co sprawia, że jest on jeszcze bardziej narażony na zabrudzenia. Na materac kładziemy często prześcieradło lub koc, jednak nawet pomimo tego zdarzają się najróżniejsze plamy. Należy także pamięć, że kiedy będzie on wilgotny, a nasza temperatura ciała go ociepli, mogą rozwinąć się roztocza i bakterie.
 
Biorąc wszystko pod uwagę konieczne jest pranie i czyszczenie materaca przynajmniej raz w roku. Jeżeli natomiast ktoś cierpi na alergię, czynność ta wskazana jest nawet dwa razy do roku.


Profesjonalne pranie materacy w Warszawie - Pranie wawa


Chcesz w szybki sposób usunąć plamy ze swojego materaca lub pozbyć się nieprzyjemnego zapachu? Skontaktuj się z nami! To nasza specjalność!

 
Zadzwoń
794653617 lub
Napisz do nas!
praniewawaclean@gmail.com

Zdajemy sobie sprawę, że niełatwo jest utrzymać meble w nienagannym stanie, jest to wręcz niemożliwe. Warto pamiętać, że nieczyszczone materace to nie tylko siedlisko brudu i kurzu, ale również bakterii. W naszych usługach, oprócz profesjonalnego prania tapicerki meblowej, wykładzin i dywanów znajdą Państwo również pranie materacy.

 

Wyczyścimy nawet najtrudniejsze plamy i zabrudzenia! Ponadto nie musicie martwić się kłopotliwym transportem waszych mebli! Oferujemy darmowy dojazd na terenie Warszawy! Nasi specjaliści przyjadą ze swoim sprzętem pod wskazany przez Państwa adres!

 

Oferujemy profesjonalne podejście do klienta. Nasi fachowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w czyszczeniu i praniu oraz usuwaniu plam. usługi świadczmy na terenie Warszawy i okolic.

Co nas wyróżnia na tle innych firm?


Profesjonalne czyszczenie to nasze drugie imię! Jesteśmy w stanie usunąć najtrudniejsze zabrudzenia, a środki czyszczące, który używamy są najlepszej jakości! Dodatkowo, jesteśmy z Tobą na każdym kroku - doradzamy na wszystkich etapach zamówienia, odpowiemy na trudne pytania i pomożemy kiedy będzie trzeba! To, co z pewnością wyróżnia nas wśród innych firm to dostępność i dyspozycyjność oraz darmowa wycena! Nie czekaj i skontaktuj się z nami!

 
Zapraszamy do kontaktu!
 
Zadzwoń
794653617 lub

Napisz do nas! praniewawaclean@gmail.com
 
Sprawdź również -
pranie tapicerki meblowej.

 

Zaufali nam między innymi:

60f40d797f2f5feb0179657045b20b6a_large.j
WOODPartners.png
va-logo-no-bg.png
logo.png
logo_465x320.png

Dlaczego my?

8.png

Odpowiedzialność 
Posiadamy polisę ubezpieczeniową
OC 1 000 000 PLN

9.png

Zawsze elastyczny grafik i wolne terminy

10.png

Oszczędność Waszego czasu i szybkość realizacji

Дизайн без назви.png

Wykwalifikowany zespół, wykonania usług na wyższym poziomie

Korzyści współpracy
z nami:

Дизайн без назви (5).png

2 lata doświadczenia

Дизайн без назви (5).png

Posiadamy polisę OC na 1 000 000 PLN

Дизайн без назви (5).png

Wykwalifikowany zespół pracowników

Дизайн без назви (5).png

Profesjonalny sprzęt oraz środki piorące

Дизайн без назви (5).png

Dostępność i dyspozycyjność

Дизайн без назви (5).png

Gwarancja jakości świadczonych usług na 100%

Дизайн без назви (5).png

Jesteśmy godni POLECENIA!

Дизайн без назви (5).png

Doradzamy na każdym etapie zamówienia;

Дизайн без назви (5).png

Darmowa wycena i dojazd po Warszawie GRATIS!