Cennik

Twój kot zostawia na obiciu kanapy tyle sierści, że można by z niej uformować kolejnego kota? Kubek wypadł Ci z rąk, rozlewając część kawy na dywan lub na ukochany fotel? Rozważasz zamówienie profesjonalnego prania wykładziny lub tapicerki, ale nie wiesz, z jakimi kosztami trzeba będzie się liczyć? Zapoznaj się z naszym cennikiem poniżej!

Dlaczego podane są zakresy cen za pranie tapicerki meblowej i wykładzin, a nie konkretne kwoty?

Do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie, ponieważ każde zlecenie jest tak naprawdę wyjątkowe! Jest mnóstwo czynników, które bierzemy pod uwagę podczas wyceny czyszczenia mebli, jak choćby:

  • odległość do domu Klienta,

  • rodzaj zabrudzenia wykładziny lub tapicerki – im starsze, tym będzie ono trudniejsze do usunięcia; wiele zależy także od substancji, którą trzeba będzie wyprać (inaczej czyści się plamy po tłuszczu, a inaczej np. po winie),

  • rozmiar i kształt mebla – naturalnie więcej pracy i wysiłku będą wymagały np. duże, tapicerowane kanapy, które dodatkowo były np. robione na zamówienie i występują w niestandardowych kształtach; bierzemy także pod uwagę to, ile dany mebel ma trudno dostępnych zakamarków.


W przypadku wykładzin oraz dywanów bierzemy pod uwagę przede wszystkim metraż oraz rodzaj tkaniny, którą należy wyczyścić. Zupełnie inaczej przebiega proces prania standardowych materiałów wykorzystywanych na przykład w biurach, a inaczej – ręcznie wykonanych, bogato zdobionych dywanów.

Jednego nasi Klienci mogą być jednak zawsze pewni. Nie zmieniamy raz ustalonych cen! Zależy nam zarówno na Twojej satysfakcji jak i na uczciwych relacjach z Tobą lub Twoją firmą.

Kontakt

Chcesz uzyskać dokładniejsze wyliczenie kosztów prania wykładziny lub tapicerki meblowej? Twoje biuro posiada dość duży metraż i wolisz się upewnić, jaka będzie ostateczna kwota usługi? Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Kliknij na przycisk „Zamów wycenę” i podaj tam podstawowe informacje. Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i omówią możliwości naszej oferty oraz podadzą dokładniejszy koszt proponowanych usług.